101 Володимирець

На автодорозі в смт. Володимирець горіла автівка

17 грудня по вулиці Вишневій, в смт. Володимирець виникла пожежа у легковому автомобілі ВАЗ 2101. Як стало відомо, власник авто громадянин В., перебуваючи за кермом саме їхав в сторону с.Антонівка. Під час руху він побачив, як з-під капоту автомобіля виходить дим. Зупинившись, він відразу спробував загасити вогонь за допомогою вогнегасника, який був у автомобілі, проте заряду вогнегасної речовини не вистачило, тому він негайно викликав пожежників, зателефонувавши до Служби порятунку за номером 101. Рятувальники по прибуттю до місця події за лічені хвилини ліквідували загоряння. Проте вогонь встиг знищити відсік двигуна, передню частину авто та частково салон. На щастя водій, який на момент виникнення пожежі перебував в автомобілі сам не постраждав.

pojeja avtoНаразі остаточна причина виникнення пожежі та обсяги збитків з’ясовуються фахівцями.

Достатньо сказати, що як показує практика, при пожежі в легковому автомобілі відлік часу йде на секунди. Відтак за лічені хвилини від автівки залишається тільки понівечений та вже нікому не потрібний кузов.

У зв’язку з цим закликаємо всіх автовласників дбати про належний технічний стан своїх транспортних засобів. Систематично проводити їх технічне обслуговування та забезпечувати авто справними та сертифікованими вогнегасниками (рекомендовано порошковими, або вуглекислотними) згідно «Норм оснащення вогнегасниками колісних транспортних засобів», а також щорічно проводити їх технічне обслуговування та перезарядку, адже цим ви вбережете свого «залізного коня» від знищення вогнем.

Довідково: В 2015 році у Володимирецькому районі зареєстровано 6 пожеж на автотранспорті, внаслідок яких було знищено чи пошкоджено шість легкових автомобілів та один вантажний, у 2014 році внаслідок пожеж у Володимирецькому районі було знищено та пошкоджено 15 одиниць техніки.