101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Провели інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування

Провели інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування

18 грудня рятувальниками Володимирецького районного сектору Держслужби з надзвичайних ситуацій в області було проведено інструктивну нараду з працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), щодо проведення ними роз’яснювальної роботи серед населення з вимог пожежної безпеки та безпечної життєдіяльності у побуті.

DSCN0912У своєму виступі рятувальники зупинилися на основних причинах виникнення пожеж та звернули увагу присутніх на те, що продовжують мати місце випадки пожеж по причині необережного поводження з вогнем та особливо під час паління цигарок у ліжку, нерідко в нетверезому стані. Відповідно загальна кількість пожеж, загиблих та травмованих громадян на них різко зростає. Серед жертв вогню переважна більшість – це громадяни, котрі відносяться до соціально незахищених верств. Саме у помешканнях таких жителів пожежі виникають найчастіше. Причинами їх виникнення є те, що зокрема пристарілі одинокі люди в силу об’єктивних обставин не завжди стежать за станом електропроводки чи опалювальних грубок в своїй оселі. А інколи й просте елементарне незнання тих чи інших правил пожежної безпеки у побуті, призводять до фатальних наслідків. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, тому на сьогоднішній день необхідно максимально посилити профілактично-роз’яснювальну роботу серед громадян краю, а особливо серед соціально незахищених верств населення та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того присутнім було продемонстровано правила користування вогнегасником та роз’яснено основні правила безпеки при його застосуванні.

На завершення учасникам семінару було роздано тематичні листівки та пам’ятки щодо попередження пожеж у житловому секторі в осінньо-зимовий період. Підбиваючи підсумки, присутнім було наголошено, що лише об’єднавши спільні зусилля для проведення перевірки соціально-побутових умов проживання громадян, так званої «групи ризику», з послідуючим наданням цим громадянам, як консультативно-методичної допомоги з питань безпеки життєдіяльності, так і вирішення питання щодо можливості надання людям допомоги спеціалістів у напрямку забезпечення надійного протипожежного захисту їхніх помешкань, допоможе попередити виникнення пожеж, травмування та загибель на них людей в житловому секторі.