101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Володимирецькі рятувальники проводять лекції для школярів

Володимирецькі рятувальники проводять лекції для школярів

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій рятувальники Служби порятунку з смт.Володимирець систематично відвідують навчальні заклади, де проводять для школярів лекції по пожежній безпеці та цивільному захисту.

DSCN3886Зокрема 10 грудня рятувальники завітали до Володимирецького районного колегіуму. Для просвітницького заходу в актовому залі навчального закладу зібралися учні старших класів. Під час заходу особливу увагу лектор-рятувальник приділив пожежній безпеці в осінньо-зимовий період. Розповів школярам як поводитися з обігріваючими пристроями, звернув увагу на заходи протипожежної безпеки в будівлях та закликав бути обережними під час новорічних свят. Крім того дітям розповіли про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, а також план дій під час радіаційної небезпеки. Школярам колегіуму також продемонстрували, як правильно користуватись вогнегасником у випадку виникнення пожежі. Працівники служби 101 роздали учням інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику

По закінченню школярі задавили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість. Усі присутні погодилися в тому, що отримані знання обов’язково можуть знадобитися їм у повсякденному житті.

Подібні лекції продовжуватимуться і в інших навчальних закладах району.

DSCN3878DSCN3887