101 Володимирець

Пожежа в с.Озеро мало не знищила житловий будинок

27 листопада об 23:07 до пожежно-рятувальної служби району за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в с.Озеро, Володимирецького району. Загоряння сталося в одній із кімнат дерев’яного житлового будинку. Пожежу вчасно виявили місцеві хлопці, які в цей час поверталися з місцевого клубу додому. До приїзду рятувальників вони сміливо стримували вогонь, відтак пожежа не змогла поширитися на значну площу. Остаточно загасити вогонь їм не дозволяв їдкий дим, який заповнив приміщення.

Пожежа в житловому будинку. с. Озеро, 27.11.15.

Невдовзі, подолавши відстань у маже 20 км. до місця події прибув черговий караул рятувальників з райцентру. Вони ж і остаточно ліквідували загоряння. Відтак, завдяки пильності, небайдужості до чужої біди та сміливості місцевих молодих хлопців, та професійним діям рятувальників вдалося врятувати від знищення вогнем житловий будинок.

На щастя загиблих чи травмованих немає. На час виникнення пожежі в будинку нікого не було. Внаслідок пожежі пошкоджено житлову кімнату, знищено деяке майно та речі домашнього вжитку в ній. Обставини виникнення пожежі, її причину та обсяги збитків наразі з’ясовують фахівці. Проте наразі можна говорити про ймовірну причину пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

У зв’язку з тим, що через пониження температури повітря громадяни все частіше починають опалювати свої домівки, пожежі через пічне опалення стають частішими. Тому рятувальники Держслужби з НС звертаються до громадян: зверніть особливу увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час влаштування печей, інших приладів опалення і їхньої експлуатації. Пам’ятайте! Лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти Ваше житло та, найголовніше, життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.

Пожежа в житловому будинку. с. Озеро, 27.11.15.

Пожежа в житловому будинку. с. Озеро, 27.11.15.

Пожежа в житловому будинку. с. Озеро, 27.11.15.