101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Володимирець: під час пожежі від смерті врятовано чоловіка

Володимирець: під час пожежі від смерті врятовано чоловіка

7 серпня о 4:31 за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в нежитловому будинку у Володимирці по вул. Сагайдачного. За вказаною адресою відразу виїхав черговий караул надзвичайників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Володимирець. Пожежа. 07.08.18.

По прибуттю до місця події рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в занедбаному дерев’яному будинку, всі приміщення заповнені димом. Оперативно провівши бойове розгортання, вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору приступили до виявлення осередку займання та гасіння пожежі.

В одному з приміщень будинку було виявлено чоловіка з ознаками отруєння чадним газом, а поруч тлів матрац та підлога. Вивівши потерпілого на свіже повітря, рятувальники передали його працівникам екстреної медичної допомоги, які також прибули за тривожним викликом.

Проте чоловік, який за зовнішніми ознаками напередодні добряче перебрав з алкоголем відмовився від допомоги. Саму ж пожежу рятувальники ліквідували швидко. Вогонь встиг лише пошкодити підлогу на незначній площі та знищити старий матрац та ліжко.

Володимирець. Пожежа. 07.08.18.

Як з’ясувалося згодом в даному будинку вже давно ніхто не проживає, він перебуває в занедбаному стані, а доступ до нього вільний. Очевидно чоловік, який там перебував на момент виникнення пожежі, не маючи сил дістатися додому вирішив тут заночувати. Дим під ранок в будинку помітив перехожий. Він же і викликав пожежників.

Саме завдяки його пильності чоловік в будинку не задихнувся чадним газом та не поповнив сумну статистику жертв «червоного півня». Разом з цим сам перехожий, який вчасно помітив пожежу, не захотів представлятися та побажав залишитися невідомим.

Наразі всі подробиці даної події, причину виникнення пожежі та обсяги збитків з’ясовують фахівці.

DSC 0005

Рятувальники ДСНС закликають: щоб у вашій оселі не сталося біди, а замість вас у вашій оселі не почав господарювати «червоний півень», суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та власним прикладом прищеплюйте це своїм дітям.

Лише свідомим та відповідальним ставленням до власної безпеки можна уникнути лиха та зберегти від знищення вогнем не лише роками нажите майно, а власне життя та життя своїх рідних та близьких.

В тому ж разі коли біда вже сталася, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у рівненській області

А.Муравинець