101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники ДСНС відпрацювали умовну ввідну з ліквідації надзвичайної ситуації із залученням сил цивільного захисту району

Рятувальники ДСНС відпрацювали умовну ввідну з ліквідації надзвичайної ситуації із залученням сил цивільного захисту району

18 липня співробітниками Головного управлінням ДСНС України у Рівненській області здійснено контрольну перевірку у Володимирецькому районі.

В ході проведення перевірки та з метою вдосконалення практичних навиків, перевірки готовності, порядку взаємодії спеціалізованих служб районів до дій у разі виникнення надзвичайної ситуацій техногенного характеру було відпрацьовано умовну ввідну, на тему: «Внаслідок розгерметизації стався вибух котла у котельні ВПУ № 29 з подальшим виникненням пожежі та руйнуванням частини стіни будівлі, травмовано двох людей працівників».

DSCF7635

За викликом на місце події терміново прибули рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець, дві бригади екстреної медичної допомоги, аварійна бригада Володимирецького РЕМ, працівники поліції та техніка Володимирецького УВГ для розбору завалів.

DSCF7644

Рятувальники в найкоротший термін провели розвідку в приміщеннях будівлі та передали потерпілих медикам. Після відключення працівниками аварійних служб електропостачання на об’єкті, рятувальники подали на гасіння пожежі та охолодження будівельних конструкцій вогнегасячі засоби. Працівниками поліції було забезпечення охорони громадського порядку.

Загалом, до тренувань були задіяні 19 працівників аварійних служб цивільного захисту району та 6 одиниць техніки.

Такі навчання є важливою частиною підготовки спеціалізованих служб цивільного захисту району до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, адже допомагають організувати тісну взаємодію усіх сил задля порятунку людей.

 

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області