101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В с. Антонівка рятувальники спільно з місцевою пожежною охороною ліквідували пожежу в приватному господарстві

В с. Антонівка рятувальники спільно з місцевою пожежною охороною ліквідували пожежу в приватному господарстві

15 липня о 15:14 до пожежно-рятувальної служби за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в с. Антонівка, Володимирецького району. До місця пожежі було негайно направлено місцеву пожежну команду з сусіднього села Городець та черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

На момент прибуття до місця події пожежників вже повністю горів дерев’яний гараж, а також покрівля поруч розташованої господарської споруди. Під час ліквідації місцевим жителям вдалося уникнути загрози вибуху, адже в одній з споруд був балон з–під газу.

Антонівка, пожежа 15.07.18.

До того, як пожежу повністю було ліквідовано вогонь встиг зробити свою «чорну справу» та завдати значних збитків власників, знищивши роками нажите майно. В результаті пожежі повністю було знищено дерев’яний гараж, автомобіль ВАЗ–2108, мотоблок, електроінструменти, дві пральні машини, побутові прилади, велосипед, майно, речі домашнього вжитку, покрівлю та перекриття господарської споруди. Проте вдалося уникнути подальшого поширення пожежі на поруч розташовані інші надвірні споруди.

Антонівка, пожежа 15.07.18.

Як з’ясувалося згодом, в момент виникнення пожежі була гроза, а загоряння виявили саме після чергового удару блискавки. Кілька хвилин вистачило, щоб вогонь набрав сили та почав стрімко поширюватися по горючому навантаженню. Коли ж пожежу виявили вже повністю горіла покрівля гаража. Відтак ймовірною причиною пожежі міг стати саме розряд блискавки.

Всього для ліквідації пожежі було залучено 2 одиниці пожежної техніки, 6 чоловік особового складу працівників ДСНС та місцевої пожежної команди с.Городець.

Наразі всі подробиці даної події та обсяги збитків встановлюється фахівцями.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець