101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальниками в смт.Рафалівка від вогню врятовано двохквартирний житловий будинок

Рятувальниками в смт.Рафалівка від вогню врятовано двохквартирний житловий будинок

27 листопада об 15:58 до пожежно-рятувальної служби району за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт.Рафалівка, Володимирецького району. Загоряння сталося в одній із житлових кімнат цегляного двохквартирного житлового будинку, критого шифером, розмірами 10х20 м. За вказаною адресою негайно було направлено черговий караул 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт.Рафалівка. За кілька хвилин рятувальники вже були на місці пожежі та, провівши оперативне розгортання, подали на гасіння пожежі водяний ствол.

Photo0019Рятувальників пожежу було швидко локалізовано, чим вдалося запобігши розповсюдження вогню на весь будинок. Через деякий час полум’я повністю загасили. На щастя загиблих і травмованих немає. Пожежу виявили власники, які були в цей час на подвір’ї. На той час приміщення вже невпинно заповнювалися їдким димом. Вони негайно повідомили про пожежу рятувальників та взялися гасити вогонь власними силами.

Внаслідок пожежі вигоріла одна житлова кімната розмірами 4х3м, знищено речі домашнього вжитку та меблі, які були в кімнаті, двері та вікно.

Причину виникнення пожежі та обсяги збитків наразі з’ясовують фахівці.

У зв’язку з стрімким збільшенням кількості пожеж в районі, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян суворо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки та дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах та помешканнях, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. Як показує досвід, більшість пожеж виникають саме через так званий «людський фактор» та недотримання правил пожежної безпеки.

Шановні громадяни! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.

Photo0020Photo0039