101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У Володимирці провели командно-штабні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на території котельні

У Володимирці провели командно-штабні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації на території котельні

12 листопада 2015р. у смт. Володимирець було проведено командно-штабне тренування з органами управління та підрозділами цивільного захисту Володимирецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Тема командно-штабних навчань: «Ліквідація аварій на об’єктах життєзабезпечення Володимирецького району». Дані навчання проводилися з метою перевірки готовності та порядку взаємодії спеціалізованих служб району до дій у разі виникнення надзвичайної ситуацій техногенного характеру пов’язаної з ризиками осінньо-зимового періоду.

Навчання. Центральна котельня. ВолодимирецьЗа сценарієм навчань, в котельні ТОВ «Регіон Теплопостачання», внаслідок перегріву котла та не спрацювання клапану надлишкового тиску, стався вибух з послідуючим горінням. Внаслідок вибуху пошкоджено котел, зруйновано частину стіни та пошкоджено перекриття будівлі, травмовано 2 працівника котельні.

За викликом на місце події терміново прибули черговий підрозділ Служби порятунку, бригади центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та РЕМу, працівники міліції, та інженерна техніка Володимирецького УВГ.

Рятувальники в найкоротший термін провели розвідку в приміщеннях котельні та передали двох потерпілих медикам. Після відключення працівниками РЕМу електропостачання на об’єкті, рятувальники Держслужби з НС подали на гасіння пожежі та охолодження будівельних конструкцій вогнегасячі засоби. Тим часом до місця умовної НС прибула інженерна техніка Володимирецького УВГ, завдяки якій вдалося розібрати завали зруйнованих конструкцій для пошуку ймовірних потерпілих та надання їм невідкладної допомоги.

Навчання. Центральна котельня. ВолодимирецьЗагалом, до тренувань були задіяні майже 20 працівників аварійних служб цивільного захисту та 6 одиниць техніки.

Аби попередити виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, налагодити чітку взаємодію аварійно-рятувальних служб району, оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду, такі навчання з відповідними службами району проводяться щороку.

«Такі навчання є важливою частиною підготовки району до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, адже допомагають організувати тісну взаємодію усіх сил задля порятунку людей» - підбиваючи підсумки командно-штабних навчань, зазначив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець.

Навчання. Центральна котельня. Володимирець