101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники напередодні Дня Святої Трійці провели відпрацювання документів оперативного реагування в культових закладах

Рятувальники напередодні Дня Святої Трійці провели відпрацювання документів оперативного реагування в культових закладах

Напередодні Дня Святої Трійці співробітники Володимирецького районного сектору та 11-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели відпрацювання документів оперативного реагування та перевірили стан протипожежного захисту культових споруд, що знаходяться в смт.Володимирець.

Під час проведення заходу було здійснено перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, зокрема вуличних пожежних гідрантів та пожежних водойм, які є на території даних об’єктів. Також звернули увагу на стан утримання шляхів евакуації, виконання заходів пожежної безпеки, наявність первинних засобів пожежогасіння, тощо.

Володимирець. Відпрацювання ДОР

 

Рятувальники також нагадали священослужителям основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі, показали як правильно користуватися вогнегасником, вручили застережливі листівки та надали необхідну консультативну допомогу в організації забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд.

Лише дотримуючись правил пожежної безпеки, будучи уважним до себе та ближніх можна уникнути більшості небезпек, попередити травмування та трагічні випадки.

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області