101 Володимирець

Рятувальники провели нараду з освітянами

24 травня 2018 року у відділі освіти Володимирецької районної державної адміністрації відбулася нарада із керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Володимирецького району.

На освітянську нараду були запрошені і рятувальники: начальник Володимирецького районного сектору майор служби цивільного захисту Андрій Якович Муравинець та начальник навчального пункту Головного управління підполковник служби цивільного захисту Роман Романович Пелех.

DSCF7359

На нараді було розглянуто ряд нагальних та актуальних питань в галузі освіти району, літнього відпочинку дітей та організації безпечного перебування дітей в закладах освіти.

Зокрема майор Муравинець підвів попередні підсумки здійснених позапланових перевірок навчальних закладів та вказав на основні недоліки в протипожежному захисті об’єктів.

DSCF7373

Також було наведено приклади пожеж в закладах освіти, які мали місце, як в Україні, так і в інших країнах та причини, які цьому сприяли. Адже це підтверджує, що правила пожежної безпеки написані з гіркого досвіду, щоб попередити подібне у майбутньому.

Між цим було наголошено на забезпеченні безпеки дітей під час роботи пришкільних таборів та проведення відповідної профілактичної роботи з підростаючим поколінням напередодні літніх канікул.

Підполковник Пелех довів до відома основні вимоги правил пожежної безпеки у закладах освіти, обов’язки осіб, відповідальних за пожежну безпеку в навчальних закладах, розповів про те, як правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, як найшвидше провести евакуацію дітей. 

DSCF7372

На завершення наради працівники ДСНС наголосили педагогам на важливості проведення роз’яснювальної профілактичної роботи як серед колег, так і серед учнів та їх батьків.

Рятувальники сподіваються, що спільні дії допоможуть вберегти заклади освіти від пожеж, а як наслідок і здоров’я та життя дітей.

 

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області