101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

Рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

У зв’язку зі складною ситуацією з пожежами, яка склалася в області, Володимирецьким районним сектором ГУ ДСНС України у Рівненській області, з метою попередження загибелі і травмування людей на пожежах та їх профілактики, постійно проводиться робота щодо навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті. Зокрема 12 листопада в с.Озеро Володимирецького району рятувальниками Служби порятунку спільно з представниками місцевого самоврядування, працівниками соціального захисту населення та співробітниками міліції в складі рейдової групи проведено комплексне відпрацювання житлового сектора.

Навчання ППБ, с. ОзероНасамперед рейдова група відвідала оселі незахищених верств населення, а саме: літніх людей, хворих, одиноких громадян та тих, що входять до так званої «групи ризику» (за певних обставин опинилися у складних життєвих обставинах). Адже у даної категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, ремонти електрообладнання та пічного опалення, що зараз дуже актуальне через похолодання, стоять далеко не на першому місті, і як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають саме в таких оселях. Всім, кого відвідала рейдова група була надана консультативна допомога з правил пожежної безпеки та вручено пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

            Такі комплексні відпрацювання систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по-справжньому безпечним.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Андрій Муравинець

DSC 0050

Навчання ППБ, с. Озеро