101 Володимирець

Пожежа у Володимирці

3 травня об 11 год. 35 хв. за номером 101 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в смт. Володимирець по вул. Полуботка. На місце події відразу було направлено черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Вже за 3 хвилини, прибувши до місця пожежі, рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в господарській споруді. Поширенню вогню сприяли пориви вітру. Пожежу до прибуття рятувальників намагалися стримати місцеві жителі. Провівши оперативне розгортання вогнеборці подали на гасіння водяний ствол.

Володимирець. Пожежа. 03.05.18.

Слід зазначити, що якби пожежу не виявили на початковій стадії, вогонь міг би безперешкодно поширюватися далі по горищу споруди. Пожежу рятувальники ліквідували швидко, не давши вогню завдати значніших збитків. Внаслідок пожежі було пошкоджено лише частину покрівлі та перекриття на незначній площі.

Володимирець. Пожежа. 03.05.18.

Наразі всі обставини події, причина виникнення пожежі та обсяги збитків встановлюються фахівцями.

Рятувальники ДСНС закликають: щоб у вашому господарстві не сталося біди - суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки та ще змалку привчайте до цього своїх дітей. В тому ж разі коли пожежа виникла, не гаючи часу, відразу телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець