101 Володимирець

Рятувальники провели День цивільного захисту у ВПУ № 29

26 квітня у Володимирецькому ВПУ № 29 було проведено «День цивільного захисту», куди також були запрошені і рятувальники, які зробили цей захід для студентів не тільки повчальним, але й цікавим та пізнавальним.

Все розпочалося із практичного відпрацювання евакуації працівників та студентів з будівлі головного корпусу училища. Після чого рятувальники пояснили присутнім важливість проведення подібних заходів та роз’яснили порядок дій при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події. Окремо всіх присутніх було ознайомлено з пожежною технікою та озброєнням рятувальників, а також порядок його застосування.

Кожен бажаючий мав змогу приміряти бойовий одяг пожежного, «включитися» в апарат зі стисненим повітрям, спробувати самотужки розрізати шматок металу гідропневмоножицями, а також поуправлятися із пожежним стволом та навчитися користуватися переносними вогнегасниками. Все це рятувальники супроводжували роз’ясненнями та відповідали на питання, які цікавили присутніх.

Після практичної частини заходу всі перемістилися до аудиторії, де спеціалісти служби порятунку продемонстрували презентаційні відеоролики про Державну службу з надзвичайних ситуацій, повчальні відеофільми про дії при виникненні пожежі, виявленні вибухонебезпечних предметів, сигналу «Увага всім!», правила пожежної безпеки при відпочинку на природі, та ін.

Проведення таких інформаційно-роз'яснювальних та повчальних заходів дозволяє закріпити знання молоді з питань безпеки життєдіяльності, застерегти їх від необдуманих вчинків та навчити правильно діяти в екстрених ситуаціях.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець