101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В рамках проведення тижня БЖД рятувальники провели для учнів екскурсію пожежно-рятувальною частиною

В рамках проведення тижня БЖД рятувальники провели для учнів екскурсію пожежно-рятувальною частиною

Профілактична робота з дітьми один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників. В рамках проведення тижня БЖД працівники ДСНС проводять для вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів пізнавальні та повчальні екскурсії пожежно-рятувальними частинами.

Зокрема 24 квітня в гості до рятувальників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець завітали учні 8 класу Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Працівники Служби порятунку провели для школярів екскурсію, під час якої дітей ознайомили з пожежно-рятувальним підрозділом. 

Хлопці та дівчата з захопленням слухали про пожежну техніку і обладнання, про важливість професії рятувальника, куди потрапляють дзвінки за номером телефону 101, та що необхідно роботи, аби не трапилося пожежі. Рятувальники в простій та доступній формі розповіли про їх роботу, надали можливість приміряти бойовий одяг і спорядження та відчути себе справжніми вогнеборцями. Допитливі школярі закидали рятувальників різними питаннями, на що вони ледь встигали відповідати.

Цього дня діти дізналися багато важливої і корисної інформації, з задоволенням фотографувалися на згадку, а по завершенню екскурсії ділилися своїми спогадами від побаченого. Екскурсія в пожежно-рятувальний підрозділ дає можливість дітям побачити важливість професії рятувальника та навчитися не губитися в небезпечних ситуаціях, адже необхідні життєві знання з безпеки життєдіяльності в людей закладаються з дитинства, зазначають фахівці ДСНС.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець