101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели для дошкільнят екскурсію пожежною частиною

Рятувальники провели для дошкільнят екскурсію пожежною частиною

Виховання дітей – складний і тривалий процес, до якого все частіше долучаються рятувальники. Адже ще змалку в підростаючого покоління потрібно виховувати навички культури безпечної поведінки. Давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. А щоб ці знання давалися легше та цікавіше для них рятувальники систематично організовують профілактично-пізнавальні екскурсії до справжньої пожежної частини.

Зокрема, 18 квітня вихованці дошкільного навчального закладу «Малятко» з смт. Володимирець завітали до 11-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Дітвора мала змогу побачити на власні очі справжніх вогнеборців, спецтехніку на якій вони щодня виїжджають на гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій, та навіть самим спробувати себе у ролі рятівників, все це викликало неабиякий емоційний сплеск у малят.

Дітям розповіли про пожежні автомобілі, продемонстрували пожежно-технічне обладнання автомобілів, пояснили, як його використовують пожежники під час аварійно-рятувальних робіт.

По закінченні екскурсії усі сфотографувалися на згадку біля пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені та подякували рятувальникам за повчальну, корисну та цікаву екскурсію.

А Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області