101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Відкачування води з підтопленого господарства в Рафалівці

Відкачування води з підтопленого господарства в Рафалівці

Попри швидкий прихід довгоочікуваного весняного тепла у рятувальників лише додається завдань, що потребують негайного виконання. Так і сталося 3 квітня 2018 року коли до рятувальників 5-го Державного пожежно-рятувального поста селища Рафалівка звернулася місцева громада, з проханням надати допомогу одному з місцевих мешканців, щодо відкачування води з підтопленого господарства.

1

Як виявилося ситуація ускладнювалася тим , що господарство було розташоване не тільки в низовині рельєфу, а ще й в там де неможливо було здійснити відкачку безпосередньо на місці його розташування, що в свою чергу вимагало відвезення води на певну відстань.

На місце події оперативно було направлено резервний караул ДПРП-5 ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області, особовий склад якого спільно з комунальним підприємством селища, за допомогою переносної мотопомпи, спеціальної та пристосованої техніки в короткі терміни провели відкачку води з господарства, тим самим врятувавши від матеріального пошкодження літню кухню, житловий будинок та господарську будівлю.

6

Загалом рятувальниками було відкачано та вивезено близько 50-ти кубічних метрів води.

В свою чергу місцева громада подякувала рятувальникам за швидку та якісну допомогу.

Начальник 5 державного пожежно-рятувального поста

О.О. Ткачук