101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники проводять комплекс заходів щодо запобігання пожеж в торгових центрах району

Рятувальники проводять комплекс заходів щодо запобігання пожеж в торгових центрах району

На протязі цього тижня рятувальниками Рівненщини, з метою недопущення пожеж та загибелі громадян на об'єктах з масовим перебування людей активно проводився комплекс відповідних організаційно-профілактичних заходів.

Зокрема 1 квітня працівниками ДСНС Володимирецького району було проведено подібні відпрацювання на торгових центрах «Полісяни» та «Бурки», які знаходяться в районному центрі.

Володимирець. Полісяни

Рятувальники провели інструктаж з персоналом даних закладів та роз’яснили, як правильно і чим ліквідовувати пожежу на ранній стадії її виникнення ще до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів, як вірно організувати евакуацію дорослих та дітей при можливій надзвичайній події, як користуватися первинними засобами пожежогасіння в тому числі і вогнегасниками.

Володимирець. Полісяни

Окремо фахівці ДСНС звернули увагу на під’їздні шляхи пожежної техніки до об’єктів, стану протипожежного водопостачання, шляхів евакуації, пожежної сигналізації, первинних засобів пожежогасіння, тощо. Рятувальники нагадали персоналу об'єктів їхні посадові обов’язки та першочергові дії при виникненні будь якої надзвичайної події.

Володимирець. Полісяни

Також в ході даної роботи рятувальники провели практичні відпрацювання на випадок пожежі та евакуації людей.

Такі консультаційні заходи проводяться по всім районам Рівненської області та триватимуть надалі. А згодом на цих об’єктах проводитимуться повноцінні перевірки інспекцією з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. А результати їх проведення будуть оприлюднюватись щотижня на офіційному сайті Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області