101 Володимирець

Чергова пожежа в житловому секторі

31 березня о 14 год. 15 хв. за номером 101 до пожежно-рятувальної служби району надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в селі Собіщиці, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт. Рафалівка та місцеву пожежну команду (МПК) з села Більська Воля.

По прибуттю до місця події рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в приміщенні гаража, де горів легковий автомобіль. На той час на місці подій вже працювала пожежна автоцистерна МПК с. Більська Воля. До того як пожежу вдалося приборкати вогонь встиг пошкодити автомобіль Mercedes-Benz, а також дах, перекриття, стіни господарської будівлі, господарський інвентар та інше майно.

Пожежа. Собіщиці. 31.03.18.

Окремо слід зазначити, що завдяки вчасним діям з гасіння пожежі на ранній стадії її виникнення, місцевими жителями вдалося запобігти швидкому поширенню вогню на всю будівлю, інші транспортні засоби, а також вибуху паливного бака автомобіля, що горів.

Пожежа. Собіщиці. 31.03.18.

На даний час причину пожежі обставини її виникнення та обсяги збитків з’ясовуються фахівцями.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають мешканців краю суворо дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, а також дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах. Адже лише це може вберегти від пожежі.

Пожежа. Собіщиці. 31.03.18.

Автовласникам транспортних засобів радимо забезпечувати свої транспортні засоби вогнегасниками та своєчасно проводити їх технічне обслуговування. Адже як відомо для повного вигоряння автомобіля вистачає менше п’яти хвилин, а наявність під рукою вогнегасника може зіграти вирішальну роль у ліквідації пожежі на ранній стадії та відповідно врятувати транспортний засіб від повного знищення.

В тому разі, коли пожежа все ж виникла, негайно телефонуйте до пожежно-рятувальної служби за номером «101»!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець