101 Володимирець

Дружини юних пожежних: аби не потрапити в біду

З метою ознайомлення учнівської молоді із правилами безпечної поведінки та розвивання в дітей поваги до професії рятувальника, в навчальних закладах створюються та діють добровільні об'єднання учнів – «Дружини юних пожежних».

Їх основними завданнями є допомога школі у вихованні в учнівської молоді по­чуття відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей від пожеж, пропа­ганда правил пожежної безпеки та пожежно-профілактичних заходів серед дітей, пропаганда традицій, історії пожежної охорони, зацікавлення дітей до мужньої та героїчної професії рятувальника.

1

Команда дружин юних пожежних зокрема створена в Сопачіському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». До складу команди увійшли учні з різних класів цього навчального закладу. Тренер команди – Думенко Я.М., який вже готував команди ДЮП в інших навчальних закладах району, які доречі в попередні роки займали призові місця на фестивалі ДЮП не лише на Володимиреччині а й в області.

2

На разі команда готує власний сценарій свого виступу, який планується провести в травні місяці в приміщенні Сопачіського НВК. Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати цей, не лише цікавий, а й повчальних захід. Буде оригінально та весело!

А.Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області