101 Володимирець

В смт.Рафалівка від вогню врятовано житловий будинок

2 жовтня об 03:14 до пожежно-рятувальної служби району за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт.Рафалівка, Володимирецького району. Загоряння сталося на горищі цегляного житлового будинку, критого шифером, розмірами 10х11 м. За вказаною адресою негайно було направлено черговий караул 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт.Рафалівка. За кілька хвилин рятувальники вже були на місці пожежі та провівши оперативне розгортання подали на гасіння пожежі водяний ствол.

РафалівкаЗавдяки професійним та оперативним діям рятувальників пожежу було швидко локалізовано, чим вдалося запобігши розповсюдження вогню на весь будинок. Через деякий час полум’я повністю загасили.

На щастя загиблих і травмованих немає. Пожежу вчасно виявив господар, коли прокинувся вночі та побачив, що димом заповнено більшість кімнат в будинку. Разом із родиною він негайно покинув приміщення на викликав рятувальників.

Внаслідок пожежі знищено покрівлю та перекриття житлового будинку. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів опалення.

IMG 0557

 

У зв’язку з тим, що через пониження температури повітря громадяни все частіше починають опалювати своє домівки, пожежі через пічне опалення стають частішими. Тому рятувальники Держслужби з НС звертаються до громадян: зверніть особливу увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час влаштування печей, інших приладів опалення і їхньої експлуатації. Пам’ятайте! Лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти Ваше житло та, найголовніше, життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.