101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Служба порятунку «101» закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у власних помешканнях!

Служба порятунку «101» закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у власних помешканнях!

З початком опалювального сезону в Україні різко збільшується кількість пожеж у житловому секторі, які часто призводять до трагічних наслідків. Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки, у тому числі під час експлуатації електрообігрівачів та печей, а також паління у нетверезому стані, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі.

Цього року на території Володимирецького району вже зареєстровано 77 пожеж, якими нанесено прямих збитків на суму понад 4,7 млн. грн., та побічних – 5,7 млн. грн. Вогнем знищено, або пошкоджено 81 будівлю та споруду (з них 31 житловий будинок), 5 одиниць техніки, понад 108 тон кормів. На пожежах було виявлено 4 загиблих громадян. Майже всі пожежі сталися в житловому секторі.

1

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, Служба порятунку Володимиреччини вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

  • використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;
  • дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;
  • не паліть у ліжку;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Шановні громадяни! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець

2