101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У Володимирці рятувальники не дали пожежі знищити житловий будинок. Відео

У Володимирці рятувальники не дали пожежі знищити житловий будинок. Відео

28 листопада об 20 год. 29 хв. за номером 101 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в смт. Володимирець. На місце події відразу було направлено черговий караул рятувальників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Вже за 5 хвилин рятувальники прибули на місце події, де з’ясувалося, що горить дерев’яна стіна та перекриття біля опалювальної грубки в дерев’яному житловому будинку, розмірами 7х9м., критому шифером.

Не гаючи часу, вогнеборці негайно провели оперативне розгортання та подали на гасіння пожежі водяний ствол. Пожежу швидко було локалізовано, чим власне вдалося запобігти поширенню вогню на горище та далі на весь будинок. Охолодивши розпечену грубку, рятувальники розібрали цегляну кладку та частину стіни, щоб виявити та ліквідувати всі осередки тління. Для повної ліквідації їм знадобилося менше години.

Володимирець. Пожежа. 28.11.17.

Як виявилося, пожежу власником було виявлено вчасно, ще до того як сім’я мала лягати спати, адже судячи по обвугленим балкам стіни, тління відбувалося вже довго, а сам осередок пожежі, звідки починалася пожежа, знаходився саме біля димоходу ближче до стелі. Небезпеку міг нести не лише вогонь, а й чадний газ, від чого люди могли просто задихнутися.

Володимирець. Пожежа. 28.11.17.

Ймовірною причиною пожежі могло стати неправильне влаштування опалювальної грубки та димаря. Адже сама грубка не була забезпечена протипожежною розділкою, яка б унеможливлювала займання горючих конструкцій від накаленої цегли. А якби власник завчасно ввечері не помітив слідів вогню на стіні біля грубки та ліг із сім’ю спати, то цілком ймовірно, що наслідки цієї пожежі були б трагічними.

Проте, на щастя, все закінчилося добре: постраждалих внаслідок пожежі немає, а житловий будинок від вогню повністю врятовано.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець