101 Володимирець

У Сопачеві горів магазин

20 листопада о 14:40 за номером 101 до пожежно-рятувальної служби району надійшло повідомлення про пожежу в магазині в селі Сопачів, Володимирецького району. На місце події відразу було направлено рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт. Рафалівка та 12-ої державної пожежно-рятувальної частини з м. Вараш.

Першими до місця пожежі за 17 хвилин прибули рафалівські рятувальники, а за кілька хвилин і вараські. Як виявилося, загоряння виникло в торговому приміщенні в місцевому магазині, дерев’яному, обшитому метало профілем, критому ондуліном. Ще до приїзду вогнеборців місцеві жителі приступили до гасіння підручними засобами.

Пожежа. Сопачів. 20.11.17.

На щастя пожежу вчасно локалізували, тому вогонь не встиг поширитися по всьому приміщенню та на покрівлю. До того, як пожежу повністю приборкали вогонь встиг частково знищити та пошкодити частину товару, а також металопластикове вікно та внутрішнє оздоблення стін. Все приміщення вкрилося кіптявою. Як з’ясувалося згодом ймовірною причиною пожежі могло бути порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Всі обставини даної події наразі з’ясовують фахівці.

Пожежа. Сопачів. 20.11.17.

У зв’язку з цим працівники ДСНС звертаються до керівників підприємств, установ та організацій більш відповідально ставитися до виконання вимог правил пожежної безпеки на підконтрольних об’єктах.

Нехтування простими засторогами, недотримання правил пожежної безпеки, та невиконання приписів органів державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту може призвести до трагічних наслідків. На щастя у вищезазначеному випадку збитки від пожежі, враховуючи можливі наслідки, мінімальні. Проте будь-яку пожежу можна попередити, якщо дотримуватись відповідних вимог пожежної безпеки.

Пам’ятайте: попередити пожежу простіше, аніж приборкати.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у рівненській області

А.Муравинець