101 Володимирець

Проведено лекцію для працівників торгівлі

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей, працівниками Служби порятунку 101 регулярно проводиться робота щодо навчання громадян правилам пожежної безпеки. Співробітниками Володимирецького районного сектору державної служби з надзвичайних ситуацій окрім систематичних профілактичних рейдів в житловому секторі також проводяться відповідні виступи у трудових колективах, як в державних, так і в комерційних установах.

Зокрема 16 листопада рятувальники провели лекцію для працівників торгівельних закладів володимирецької райспоживспілки. Для присутніх фахівці розповіли про основні правила пожежної безпеки та порядок дій в разі виникнення пожежі не лише на об’єктах торгівлі, чи то магазин, чи то склад, а і в побуті. Адже як показує практика не кожен дорослий громадянин знає всі елементарні вимоги правил пожежної безпеки та може зорієнтуватися в разі раптового виникнення пожежі.

Проведено лекцію для працівників торгівлі

В ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення, які фіксувалися як у Володимирецькому районі, так і в області загалом. Також рятувальники розповіли про правила евакуації, та дії в разі виникнення пожежі.

Проведено лекцію для працівників торгівлі

Окремо фахівці роз’яснили як правильно користуватися вогнегасниками. Оскільки як показує практика, не всі знають як правильно на практиці застосовувати первинні засоби пожежогасіння. А також розповіли як користуватися іншими первинними засобами пожежогасіння.

Наостанок рятувальники кожному вручили агітатійно-просвітницькі листівки та пам’ятки, а також закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки, адже як говорить народна мудрість: «Пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки».

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець