101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники гасили пожежу в житловому будинку на дачному кооперативі Старорафалівської сільської ради

Рятувальники гасили пожежу в житловому будинку на дачному кооперативі Старорафалівської сільської ради

15 листопада об 18:04 за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на дачному масиві Старорафалівської сільської ради, Володимирецького району. На місце події відразу було направлено рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт. Рафалівка, 12-ої державної пожежно-рятувальної частини з м. Вараш.

Першими до місця пожежі прибули рафалівські рятувальники, а згодом і вараські. Провівши бойове розгортання на гасіння пожежі було подано водяні стволи. Проте на той час вогонь вже встиг поширитися майже на всю покрівлю та кілька приміщень. Його швидкому поширенню сприяло не тільки пізнє виявлення пожежі, коли вже сусіди побачили вогонь на даху будинку, а й ондулінове покриття по якому вогонь поширювався з легкістю.

Пожежа. Дачі Рафалівка, 15.11.17.

Частину приміщень від вогню все ж було врятовано, проте пожежа встигла нанести значних збитків власникам. Внаслідок пожежі було знищено покриття, перекриття, житлового будинку, меблі, речі домашнього вжитку, майно, пошкоджено стіни та перегородки. На щастя загиблих і травмованих внаслідок пожежі немає.

Пожежа. Дачі Рафалівка, 15.11.17.

Для ліквідації пожежі були задіяні 2 пожежні автоцистерни та 6 чоловік особового складу рятувальників.

Наразі всі подробиці даної події та остаточна причина виникнення пожежі встановлюється фахівцями.

Пожежа. Дачі Рафалівка, 15.11.17.

Рятувальники ДСНС закликають: щоб у вашому господарстві не сталося біди - суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та ще змалку привчайте до цього своїх дітей. В тому ж разі коли пожежа виникла, не гаючи часу, відразу телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець