101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У Воронках через коротке замикання електромережі згорів магазин

У Воронках через коротке замикання електромережі згорів магазин

      Зранку 13 червня до пожежно-рятувальної служби району за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в селі Воронки. На місце виклику було негайно направлено черговий караул рятувальників з райцентру. Пожежа виникла в будівлі магазину, який являв собою металевий вагончик оббитий дошками та метало профілем, критий шифером.

Пожежа у Воронках      За лічені хвилини вогонь майже повністю охопив будівлю і на момент прибуття рятувальників, яким доречі довелося подолати понад 20 км до місця події, весь горів. Відтак вогонь знищив не лише будівлю, а й весь товар всередині. Також слід зазначити, що під час гасіння пожежі в будівлі було виявлено балон з газом, який дивом не вибухнув, не зважаючи на високу температуру горіння. Тому жертв на щастя вдалося уникнути. Перекидання вогню на сусідні будинки допущено не було. Травмованих осіб немає.  

Як стало відомо пізніше, свідки бачили, як пожежа виникла біля вводу в будівлю, де іскрила та диміла електропроводка, яка до того ж була змонтована та експлуатувалася з порушеннями правил пожежної безпеки. А магазин був зачинений ззовні. Тому ймовірно саме через коротке замикання електромережі і виникла пожежа. Обсяги збитків наразі встановлюються.

Пожежа у ВоронкахУ зв’язку з цим рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертаються до керівників установ, організацій, підприємств більш відповідально ставитися до виконання вимог правил пожежної безпеки. Нехтування простими засторогами та невиконання приписів про порушення пожежної безпеки призводить до трагічних наслідків. Вогонь не прощає недбалості, а тим більше халатності. Пам’ятайте: попередити пожежу простіше, аніж приборкати.

В разі виникнення пожежі, або іншої надзвичайної події негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101» !

 

 

Віталій Бенза

Головний державний інспектор

з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у Володимирецькому районі