101 Володимирець

Пожежу в селі Озеро гасили всю ніч

11 вересня о 23:04 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в селі Озеро, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

Озеро. Пожежа. 12.09.17.По прибуттю до місця події було встановлено, що горить дерев’яна дощата споруда із сіном та соломою. Впритул до місця пожежі знаходиться дерев’яна господарська будівля. Місцеві жителі ще до прибуття рятувальників власними силами стримували поширення пожежі. Згодом один із жителів села навіть встановив біля озера, яке було неподалік мотопомпу від якої забезпечили подачу води на гасіння пожежі.

Рятувальники ж в свою чергу, провівши бойове розгортання, подали на гасіння водяний ствол. Пожежу було швидко локалізовано, чим вогню не дали поширюватися далі на будівлі приватного господарства. Палаюче сіно та солому довелося довго проливати, щоб не залишити тліючих осередків, які б могли спричинити повторне загоряння.

Згодом пожежу повністю загасили. Вогонь встиг зробити свою «чорну справу», знищивши дерев’яну будівлю із сіном та соломою загальною вагою орієнтовно 20т. Проте інші будівлі приватного господарства від вогню було врятовано повністю.

У зв’язку зі стрімким збільшенням кількості пожеж, рятувальники вкотре закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах, дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, та привчати до цього своїх дітей. Тільки це вбереже ваше майно та найголовніше оселю від вогню та матеріальних збитків.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець