101 Володимирець

Пожежа в с. Берестівка

9 вересня о 10:50 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в с. Берестівка, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

Берестівка. Пожежа. 09/09/2017Враховуючи віддаленість до місця події, рятувальники прибули до місця пожежі лише за 11 хвилин. Як виявилося горить дерев’яний житловий будинок, критий шифером. Вогнем вже було охоплено майже всю покрівлю та півбудинку.

Провівши оперативне розгортання, на гасіння пожежі рятувальниками було подано водяний ствол. Через деякий час, по закінченню води в автоцистерні, вогнеборцям довелося шукати найближче вододжерело, з якого можна було б забрати воду, оскільки безперебійної подачі води на гасіння пожежі забезпечити не було змоги.

В той час, коли рятувальники заправлялися водою, один з місцевих жителів підігнав трактором бочку з водою, з якої люди відрами гасили вогонь, стримуючи його до повернення пожежної автоцистерни. Кілька годин знадобилося рятувальникам, щоб повністю ліквідувати пожежу. Не зважаючи на те, що активну участь в гасінні пожежі приймали й місцеві жителі, вогонь зробив свою «чорну справу» та майже повністю знищив старенький дерев’яний житловий будинок та майно в ньому.

Для ліквідації пожежі було залучено 1 одиницю пожежної техніки та 4 чол. особового складу рятувальників. Збоїв в роботі техніки, незважаючи на її довгий період експлуатації допущено не було. Загиблих чи травмованих внаслідок пожежі немає.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець