101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Під час гасіння пожежі від вогню врятовано дві господарські будівлі

Під час гасіння пожежі від вогню врятовано дві господарські будівлі

1 вересня о 13:11 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в селі Жовкині, Володимирецького району. За вказаною адресою було направлено черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

Пожежа, с. Жовкині, 01.09.17.По прибуттю до місця події було встановлено, що горить стіг соломи. Впритул до місця пожежі знаходяться дві господарські будівля на які вогонь міг в будь-яку мить поширитися. Місцеві жителі ще до прибуття рятувальників приступили власними силами до гасіння пожежі. Рятувальники ж в свою чергу, провівши бойове розгортання, подали на гасіння пожежі водяний ствол. Пожежу швидко локалізували, не давши вогню поширитися на будівлі приватного господарства.

Палаючий стіг соломи довелося розтягувати та проливати, щоб не залишити тліючих осередків, які б могли спричинити повторне загоряння. В цьому допоміг один з місцевих жителів, який трактором з допомогою троса відтягнув стіг соломи від будівель. Згодом пожежу повністю загасили. Вогонь встиг знищити солому загальною вагою орієнтовно 4т. Проте будівлі приватного господарства від вогню врятовано повністю.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах, дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, та привчати до цього своїх дітей. Тільки це вбереже ваше майно та найголовніше оселю від вогню та матеріальних збитків.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець