101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Спільними силами рятувальників та населення було ліквідовано пожежу в приватному господарстві в селі Малий Жолудськ

Спільними силами рятувальників та населення було ліквідовано пожежу в приватному господарстві в селі Малий Жолудськ

19 серпня о 14:55 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в селі Малий Жолудськ, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул бійців 5-го державного пожежно-рятувального поста з смт. Рафалівка.

По прибуттю до місця події було встановлено, що пожежа виникла в дерев’яній літній кухні, розмірами 4х7м., критій листовим металом. Місцеві жителі ще до прибуття рятувальників приступили власними силами до гасіння пожежі. Рятувальники ж в свою чергу, провівши бойове розгортання, подали на гасіння пожежі водяний ствол.

Пожежу було вчасно локалізовано, а вже згодом і повністю ліквідовано. Слід зазначити, що якби не активна допомога в гасінні пожежі місцевого населення, вогонь міг би завдати куди більших збитків. А відтак пожежі не дали поширитися на житловий будинок, який був всього за кілька метрів від осередку пожежі.

Проте вогонь все ж встиг повністю знищити покрівлю, перекриття та одну зі стін дерев’яної літньої кухні, орієнтовно 0,5т.соломи та речі домашнього вжитку.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах, дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, та привчати до цього своїх дітей. Тільки це вбереже ваше майно та найголовніше оселю від вогню та матеріальних збитків.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець