101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі Володимирецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі Володимирецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

15 серпня 2017 року на базі Володимирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» працівниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС та 11-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено тактико-спеціальні навчання. Мета заходу – тренування вмінь і навиків рятувальників з ліквідації пожеж на об’єктах освіти.

Рятувальники, які прибули на виклик після отримання від адміністрації навчального закладу повідомлення про пожежу, швидко провели оперативне розгортання, встановили пожежну автоцистерну на пожежне водоймище та в складі ланки газодимозахисної служби приступили до рятування умовного потерпілого та ліквідації наслідків надзвичайної події.

Вогнеборці успішно відпрацювали дії з ліквідації умовної пожежі, доставили потерпілого на свіже повітря та передали бригаді екстреної медичної допомоги, які також прибули за викликом. Медики в свою чергу надали потерпілому кваліфіковану допомогу та приготували до транспортування до лікувального закладу.

Крім того рятувальники вивчили оперативно-тактичні особливості об’єкту навчань та звернули увагу на наявність і справність вододжерел протипожежного постачання.

Після завершення навчань рятувальники провели для працівників навчального закладу практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі, а також продемонстрували як правильно користуватися порошковим вогнегасником. Адже кожен громадянин повинен знати, як в разі потреби застосовувати вогнегасник та вміти на практиці правильно ним користуватися.

 

Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області