101 Володимирець

Увага! Попередження про пожежну небезпеку

За даними Укргідрометцентру, на території Рівненської області впродовж 19-22 серпня прогнозується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. У зв’язку з цим, працівники Служби порятунку району вкотре наголошують жителям Володимиреччини на важливості дотримання громадянами правил пожежної безпеки, особливо в цей пожежонебезпечний період.

Категорично забороняється використовувати на відкритих територіях поруч із сільгоспугіддями, лісопарковими зонами, торфополями відкритий вогонь, розводити багаття, випалювати траву та інші рослинні рештки, кидати в траву та на узбіччя доріг недопалки.

Якщо ви виявили в лісі, посадці чи на відкритій території незначне загоряння - спробуйте його негайно загасити за допомогою води, землі, або гілки листяного дерева, поки вогонь не розповсюдився на значну площу.

Якщо ж пожежа стрімко поширюється, то негайно повідомте про це працівників лісу, або пожежно-рятувальну службу за номером 101.

Пам’ятайте: тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

Увага! Попередження про пожежну небезпеку

А. Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області