101 Володимирець

Безпечний туризм

3 червня працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області проведено виступ-інструктаж на відкритті обласного змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, що проводитиметься в лісовому масиві поблизу озера с.Воронки, Володимирецького району з 3 по 6 червня 2015р.

IMG 1592Використавши можливість співробітники Служби порятунку, враховуючи, що даний захід проводився біля природної водойми в лісовій місцевості, нагадали учасникам змагань та всім присутнім про привила безпечної поведінки на воді та необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки при перебуванні в лісовій місцевості.

Слід зазначити, що в переважній більшості саме через людський фактор трапляються  пожежі, які знищують «зелені легені» нашої планети. А випадки утоплення, які щороку фіксуються на водоймах краю стаються здебільшого саме через нехтування правилами безпечної поведінки на воді. Адже як показує практика люди хоч і знають про небезпеку, яка чатує на них у воді проте трапляються і такі особистості, які вперто їх порушують. Часто така халатність призводить і до трагічних наслідків.

Крім того присутнім було роздано спеціальні листівки-пам’ятки з профілактики нещасних випадків на воді, по дотриманню правил пожежної безпеки та ін.

Рятувальники наголосили, що дотримання всіх згаданих простих правил та застережень вбереже їх від небезпеки, та зробить відпочинок безпечним та залишить тільки приємні спогади та враження! 

IMG 1594