101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Спільними силами рятувальників та населення було ліквідовано пожежу в приватному господарстві в селі Довговоля

Спільними силами рятувальників та населення було ліквідовано пожежу в приватному господарстві в селі Довговоля

09 серпня о 19:02 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в селі Довговоля, Володимирецького району. За вказаною адресою виїхав черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

По прибуттю до місця події було встановлено, що пожежа виникла в дерев’яній надвірній будівлі, розмірами 4х5м., критій шифером. Місцеві жителі ще до прибуття рятувальників приступили власними силами до гасіння пожежі. Рятувальники ж в свою чергу, провівши бойове розгортання, подали на гасіння пожежі водяний ствол.

Пожежу було вчасно локалізовано, а вже згодом і повністю ліквідовано. Слід зазначити, що якби не активна допомога в гасінні пожежі місцевого населення, вогонь міг би завдати куди більших збитків. А відтак пожежі не дали поширитися на ще дві будівлі, які були всього за кілька метрів кожна від осередку пожежі, а також на дерев’яний піднавіс з дровами.

Проте вогонь все ж встиг повністю знищити дерев’яну надвірну будівлю розмірами 4х5м., криту шифером, орієнтовно 0,5т.соломи в тюках, 4 автомобільні шини, а також на незначній площі пошкодити дерев’яний піднавіс для дров.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах, дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, та привчати до цього своїх дітей. Тільки це вбереже ваше майно та найголовніше оселю від вогню та матеріальних збитків.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець