101 Володимирець

В ставку біля райцентру втопився 13-річний хлопець

Лише тиждень тому на Володимиреччині востаннє було зафіксовано випадок утоплення. І ось знову загибель на воді. 22 червня, в ставку поблизу селища міського типу Володимирець загинув 13-річний підліток, житель райцентру.

Коли він раптово зник під водою його відразу кинулися шукати, проте самостійно знайти та підняти його на поверхню вже нікому не вдавалося. Тоді вже стали підозрювати про найгірше. Тіло хлопця довелося піднімати водолазами Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, яких викликали на місце події.

У зв’язку з цим працівники Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області та Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах закликають жителів краю бути надзвичайно обережними під час відпочинку поблизу водоймищ. Хоча температура плюсова, проте вода ще прогрілася у повній мірі і на це потрібно серйозно зважати. 

Громадяни, пам’ятайте: правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми з боку дорослих є основними умовами безпечного відпочинку на водоймах.

 

Андрій Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Ніна Рижа

Інструктор-методист РОКАРСВО