101 Володимирець

Лекція для священнослужителів

26 травня у Володимирці напередодні святкування Дня Святої Трійці працівники Служби порятунку провели лекцію з дотримання вимог пожежної безпеки для настоятелів храмів Володимирецького благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Священнослужителям нагадали основні правила пожежної безпеки в храмах під час Богослужінь, нагадали правила користування вогнегасниками, роз’яснили порядок їх зберігання та норми належності, пояснили важливість дотримання основних норм і правил з пожежної і техногенної безпеки. Розповіли про необхідність облаштування храмів системами автоматичної пожежної сигналізації та блискавкозахистузахисту, обробки вогнетривким розчином дерев’яних конструкцій, застерегли від порушень правил експлуатації електричних побутових приладів. Кожному було вручено пам’ятки із прикладами реальних пожеж в районі із протипожежними застереженнями.

Також рятувальники закликали священнослужителів звертати увагу парафіян на необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в побуті для запобігання пожежам в житлі.

 

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області