101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели навчання з пожежної безпеки з працівниками культури

Рятувальники провели навчання з пожежної безпеки з працівниками культури

03 червня працівниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області було організовано проведення навчання з посадовими особами, відповідальними за забезпечення заходів пожежної безпеки в закладах культури району.

Для проведення самих навчань з м.Рівне прибув начальник навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області Роман Пелех. В залі районного будинку культури, де зібралися слухачі напередодні також було підготовлено відеоапаратуру для показу навчальних та показових відеофільмів.

На початку заходу перед присутніми виступив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець, який розповів про статистику пожеж у Володимирецькому районі, основні причини їх виникнення та наслідки. Пояснив чому потрібно серйозно відноситися до пожежної безпеки і з якою метою цього дня було організовано саме навчання з пожежної безпеки. Адже в переважній більшості заклади культури це об’єкти з масовим перебуванням людей, тому їх безпека завжди повинна бути в пріоритеті.

Далі, власне, розпочав саме навчання Роман Пелех, який в доступній та зрозумілій формі розповів про вимоги пожежної безпеки на об’єктах, дії на випадок пожежі, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, та ін. Свій викладений матеріал він постійно підкріплював навчальними та демонстративними відеороликами, адже так прочитаний матеріал закріплюється не лише на слух, але й з допомогою зорової пам’яті. 

Наприкінці заходу рятувальники побажали всім присутнім не потрапляти в надзвичайні ситуації, а якщо й доведеться то вміло застосовувати здобуті знання та навички, щоб допомогти собі та оточуючим. А щодо забезпечення пожежної безпеки на підконтрольних їм об’єктах, то надана їм інформація необхідно знадобиться, щоб підвищити рівень пожежної безпеки в закладах культури.

Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області