101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники взяли участь у роботі мобільного соціального офісу, провели профілактичні відпрацювання житлового сектору та уроки БЖД в навчальних закладах

Рятувальники взяли участь у роботі мобільного соціального офісу, провели профілактичні відпрацювання житлового сектору та уроки БЖД в навчальних закладах

13 травня у Каноницькій та Кідрівській сільських Радах Володимирецького району відбувся виїзний прийом «мобільного соціального офісу». У його роботі якого взяли участь представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації та працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми та інше.

mobilnyj ofis 4У процесі роботи мобільного офісу працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області провели інформування та консультування громадян з питань компетенції Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Крім того цього дня рятувальниками спільно із соціальними працівниками та представниками сільських Рад було проведено профілактичні відпрацювання житлового сектору щодо навчання населення правилам пожежної та техногенної безпеки. Разом з представниками соціальних служб було здійснено подворові обходи житлового сектору та роз’яснення громадянам правила пожежної безпеки, дії при виявленні підозрілих предметів та при загрозі вчинення терористичного акту, тощо. Під час відвідин осель кожному господарю вручалися пам’ятки безпеки, в яких зазначені основні причини виникнення пожеж в житловому секторі.

mobilnyj ofis 5Також рятувальники цього дня завітали в гості до школярів Каноницької ЗОШ І-ІІІст., де провели урок з основ безпеки життєдіяльності. Рятувальники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах та ін. Школярів також навчили користуватися вогнегасниками та роз’яснили дії в разі виникнення пожежі. Крім того всім було вручено інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику.

Учні мали змогу також переглянути навчальні відеофільми та мультфільми. По закінченню діти задавили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Урок рятувальників з основ БЖД було проведено цікаво та повчально. Усі присутні переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

      Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» постійно здійснює прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Володимирецького району. Це дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню інформованості громадян, у тому числі з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.

mobilnyj ofis 6 mobilnyj ofis 8
mobilnyj ofis 9 mobilnyj ofis 10