101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Працівники ДСНС провели для дітей екскурсію до пожежно-рятувальної частини та напередодні канікул нагадали про «літні» правила безпеки

Працівники ДСНС провели для дітей екскурсію до пожежно-рятувальної частини та напередодні канікул нагадали про «літні» правила безпеки

16 травня до рятувальників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець в гості завітали школярі Берестівської ЗОШ І-ІІ ст., для яких співробітники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області провели пізнавальну екскурсію.

IMG 5314За словами педагога, який супроводжував клас школярів, діти давно хотіли ближче познайомитись із рятувальниками та їхньою професією. Під час екскурсії вогнеборці показали дітям пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей, розповіли, що та в яких випадках використовується. Користуючись нагодою працівники Служби порятунку нагадали дітям про «літні» правила безпеки, як от безпека в побуті, на воді, в лісі, дії при пожежі, тощо.

Малеча залюбки та з ентузіазмом ознайомилася із «озброєнням» пожежних-рятувальників. Діти охоче фотографувались поруч з пожежною технікою та мали змогу посидіти в кабіні пожежного автомобіля і роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники детально розповідали дітям про свою працю та відповідали на їхні численні питання.

Наостанок рятувальники роздали дітям «пожежні» кишенькові календарики та листівки на протипожежну тематику.

Екскурсія видалися дуже цікава, а головне корисна для дітей, адже дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Діти щиро подякували за цікаво проведений час та пообіцяли дотримуватись правил безпеки, яких їх навчили рятувальники.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець