101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Пожежні провели тактико-спеціальні навчання у центральній районній лікарні. ВІДЕО

Пожежні провели тактико-спеціальні навчання у центральній районній лікарні. ВІДЕО

12 травня Володимирецьким районним сектором Головного управління ДСНС України у Рівненській області сумісно з особовим складом 11-ої державної пожежно-рятувальної частини (смт. Володимирець) було проведено тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння умовної пожежі в приміщенні хірургічного відділення КЗ «Володимирецька ЦРЛ».

IMG 20170512 131432 800x600За тактичним задумом навчань, умовна пожежа виникла в одному із відділень лікарні. Рятувальники прибули на місце виклику у складі чергового караулу на пожежній автоцистерні. Після прибуття ними було встановлено, що пожежа виникла в одному з приміщень хірургічного відділення КЗ «Володимирецька ЦРЛ», яке розташоване на другому поверсі, двоповерхової будівлі.

Енергопостачання будівлі припинено, проведено евакуацію 14 працівників медперсоналу та 18 пацієнтів. Добровільна пожежна дружина з допомогою первинних засобів пожежогасіння приступила до ліквідації умовної пожежі. В будівлі можливе перебування однієї особи в задимленому середовищі. Площа умовної пожежі близько 38 м.кв.

Згідно плану залучення сил і засобів до ліквідації умовної пожежі було додатково залучено ДПД ДЛГ та МПК с. Кідри на пожежних автоцистернах. Рятувальники ж, швидко встановивши пожежну автоцистерну на гідрант для забезпечення безперебійної подачі води для гасіння пожежі, в складі ланки газодимозахисної служби подали на гасіння пожежі та рятування потерпілого водяний ствол.

WP 20170512 066 800x450Із небезпечної зони на свіже повітря швидко було доставлено та передано медикам бригади екстреної медичної допомоги потерпілого. Від пожежних автоцистерн ДПД ДЛГ та МПК с. Кідри, які прибули до місця проведення навчань було подано два водяні стволи на гасіння. Працівники поліції в свою чергу забезпечили охорону громадського порядку. Персонал всіх задіяних служб діяв чітко та злагоджено, завдяки чому потерпілий був врятований, а умовна пожежа була швидко ліквідована.

Після завершення навчань рятувальники провели для медперсоналу лікарні практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі, а також продемонстрували як правильно користуватися порошковим вогнегасником. Адже кожен громадянин повинен знати, як в разі потреби застосовувати вогнегасник та вміти на практиці правильно ним користуватися.

У проведенні тактико-спеціальних навчань були задіяні 5 одиниць техніки, 7 чоловік особового складу рятувальників, 15 працівників лікарні та 11 чоловік інших служб.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець