101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники провели для школярів пізнавальну екскурсію пожежною частиною

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники провели для школярів пізнавальну екскурсію пожежною частиною

4 травня до 11-ї державної пожежно-рятувальної частини селища міського типу Володимирець завітали учні 4-го класу Володимирецького районного колегіуму. Зустріч розпочалася традиційно зі знайомства. Рятувальники розповіли учням про мужню та героїчну професію вогнеборців, в яких умовах доводиться працювати бійцям Державної служби з надзвичайних ситуацій, рятуючи людські життя, а також наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, адже безпека власного життя – понад усе.

DSCN8163В ході екскурсії рятувальники продемонстрували школярам пожежну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, та розповіли про їх технічні можливості.

 «Подібні заходи рятувальники традиційно проводяться в рамках Тижня безпеки життєдіяльності. Адже такі зустрічі малечі з рятувальниками є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам пожежобезпечної поведінки. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менше ймовірність того, що ці діти в майбутньому стануть винуватцями пожеж.

Живе спілкування з вогнеборцями викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від екскурсії залишаються в пам'яті на довгі роки» - зауважив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області капітан служби цивільного захисту Андрій Муравинець.

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області