101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели для школярів екскурсію до пожежної частини

Рятувальники провели для школярів екскурсію до пожежної частини

Рятувальники продовжують знайомити школярів із непростими буднями своєї небезпечної, але цікавої та суспільно важливої професії. Відтак, 3 травня у рамках проведення акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до 11-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Володимирець завітали учні старших класів Володимирецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

DSC04523Під час екскурсії вогнеборці показали дітям пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей; розповіли про правила пожежної безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, тощо.

Учням дозволили одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та спробувати як працювати з гідравлічним комбінованим інструментом, який рятувальники отримали на озброєння в минулому році.

Також школярам продемонстрували прийоми гасіння пожеж з допомогою ручних пожежних стволів, зокрема пінним та водяним. Дехто навіть мав змогу спробувати себе в ролі пожежника та поуправлятися зі справжнім пожежним стволом, або спробувати на собі оснащення рятувальників, зокрема і апарати на стисненому повітрі типу «Drager PA-92». А наостанок школярі разом із рятувальниками сфотографувалися на фоні пожежного автомобіля.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Наприкінці діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець