101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рафалівські рятувальники проводять для школярів лекції з питань цивільного захисту

Рафалівські рятувальники проводять для школярів лекції з питань цивільного захисту

У нинішній складний для України та її громадян час кожна особа повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Це стосується і молодих людей, котрі на момент виникнення НС можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих. Відтак, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій проводять в навчальних закладах району лекції з питань цивільного захисту.

1Зокрема 21 квітня вони відвідали Полицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Там рятувальники виступили перед школярами і розповіли їм, як треба діяти у випадку виникнення різного роду надзвичайних ситуаціях.

Начальник 4-го державного пожежно-рятувального поста смт.Рафалівка капітан служби цивільного захисту Олег Ткачук розповів і про специфіку роботи пожежно-рятувальної служби, її ризики і небезпеки, а також продемонстрував для дітей навчальний відеофільм про те, як швидко і правильно діяти в різних непередбачуваних і надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру, що несуть в собі загрозу для життя та здоров’я дітей.

Після цього рятувальники вручили дітям листівки з переліком основних правил безпеки при настанні надзвичайної ситуації, аби вдома школярі могли закріпити отримані знання. Подібні тренінги покликані підвищити обізнаність молоді у питаннях цивільного захисту і теоретично підготувати школярів до дій у будь-яких непередбачуваних ситуаціях.

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець