101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники проводять Дні цивільного захисту в начальних закладах району

Рятувальники проводять Дні цивільного захисту в начальних закладах району

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій працівниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області проводяться Дні цивільного захисту в навчальних закладах району. Зокрема 29 квітня рятувальники завітали до школярів Володимирецького НВК-ЗОШ І-ІІІст., а 30 квітня у В.Жолудську ЗОШ І-ІІІст.

dni CZРятувальники розповідали дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки та про правила поведінки на водоймах. Школярів також навчили користуватися вогнегасниками та роз’яснили дії в разі виникнення пожежі. Крім того всім було вручено інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику.

Учні мали змогу також переглянути навчальні відеофільми та мультфільми. По закінченню діти задавили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

День цивільного захисту було проведено цікаво та повчально. Усі присутні переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

dni CZ 1 dni CZ 2
dni CZ 2 dni CZ 4