101 Володимирець

Пожежна безпека на Великодні свята

Великдень — це найбільше, найвеличніше і найрадісніше свято у православних християн. У цей день велика кількість парафіян збирається у церквах, де застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності та обережності, адже внаслідок пожеж на об’єктах культових закладів їх дерев’яні конструкції як правило згорають повністю, що в свою чергу, наносить не лише матеріальні збитки, а й морально травмує населення.

WP 20160610 006З огляду на те, що наближається Великдень, працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій вживається ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування. Зокрема це підготовка та направлення інформаційних листів для настоятелів храмів та церков, а також проведення роз’яснювальної роботи та лекцій на протипожежну тематику.

При цьому рятувальниками особлива увага звертається на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Також настоятелям церков роз’яснюється порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручаються пам’ятки, в яких відображені всі основні питання щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів.

Разом з цим рятувальники Володимирецького району закликають громадян бути уважними при використанні відкритого вогню на Великдень і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Щоб гарний настрій супроводжував Вас усі святкові дні. Не забувайте про заходи безпеки та будьте уважними та обережними.

Пам'ятка працівникам культових споруд

Пам'ятка працівникам культових споруд

 

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області