101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Володимирецькі рятувальники вчать школярів як діяти у разі надзвичайних ситуацій

Володимирецькі рятувальники вчать школярів як діяти у разі надзвичайних ситуацій

У нинішній складний для України та її громадян час кожна особа повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Це стосується і молодих людей, котрі на момент виникнення НС можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих. Відтак, рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій проводять в навчальних закладах району лекції з питань цивільного захисту.

nav4dityЗокрема 27 квітня вони відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ст. в с.Суховоля, Володимирецького району. Там рятувальники провели для школярів урок по цивільному захисту та пожежній безпеці, в ході якого зокрема розповіли їм, як треба діяти у випадку знаходження вибухонебезпечного предмету, як користуватися вогнегасниками та протигазами та ін. Також зачепили тему порядку дій у разі теракту: що слід класти в екстрену валізу, як поводитися під час нападу і де ховатися у випадку небезпеки.

Також, співробітники Служби порятунку продемонстрували присутнім ознайомчі відеофільми щодо дій в разі знаходження вибухонебезпечних предметів (артснарядів, мін, гранат тощо), правил укриття в захисних спорудах цивільного захисту, та дії при виникненні пожежі.

Після цього рятувальники вручали дітям листівки з переліком основних правил безпеки при настанні надзвичайної ситуації, аби вдома школярі могли закріпити отримані знання. Подібні тренінги покликані підвищити обізнаність молоді у питаннях цивільного захисту і теоретично підготувати школярів до дій у будь-яких непередбачуваних ситуаціях.

nav4dity 1 nav4dity 2 nav4dity 3