101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели семінар-нараду з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту

Рятувальники провели семінар-нараду з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту

22 березня в приміщенні зали засідань Володимирецької РДА, Володимирецьким районним сектором за ініціативи Головного управління ДСНС України у Рівненській області та сприяння керівництва райдержадміністрації, з метою надання методологічної та практичної допомоги було організовано проведення семінар-практикуму з керівниками та відповідальними особами об’єктів господарювання Володимирецького району на тему: «Забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на об’єктах господарювання».

SL273220В проведенні наради взяли участь: начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС Андрій Муравинець, начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання НС ГУ ДСНС Роман Дрига, головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту управління реагування на НС та ЦЗ ГУ ДСНС Ірина Тарасюк, провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання НС ГУ ДСНС Віталій Гриб, майстер виробничого навчання Кузнецовських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Валерій Касянчук. Для участі в семінар нараді зареєструвались понад 90 представників установ, підприємств та організацій району.

Рятувальники, згідно плану проведення семінар-наради, в доступній формі роз’яснили присутнім про організацію та планування заходів щодо захисту населення та персоналу на об’єктах господарювання, про організацію та проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань, про роботу із запобігання виникнення НС та заходи по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки, а також роз’яснили, якими нормативними документами потрібно керуватися під час організації даної роботи. Крім того в процесі семінар-наради фахівці відповідали на поставленні їм запитання. Присутнім були надані контактні номери телефонів, на які можна звертатися для отримання консультацій по питаннях, які були підняті в ході даного заходу.

Після семінар-наради підбили підсумки, де підкреслили важливі питання з пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, на які слід звернути увагу відповідальним за протипожежний стан та керівникам об’єктів.

 

Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області