101 Володимирець

В с. Городець на пожежі було виявлено загиблого чоловіка

01 березня об 16:48 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в с. Городець. Як виявилося, загоряння виникло в одній з кімнат житлового будинку. Місцевою пожежною охороною с. Городець пожежу було швидко локалізовано, вогню не дали поширитися на інші кімнати будинку та горище, чим власне і вдалося врятувати його від знищення вогнем. Проте в ході ліквідації на місці події було виявлено тіло загиблого 33-річного чоловіка.

Остаточно пожежу було ліквідовано об 17:56. Вогнем знищено телевізор, тумбочку та 1,5 м.кв. підлоги, пошкоджено вікно, двері, стіни та перекриття житлової кімнати, а також речі домашнього вжитку.

Усі обставини даної події наразі встановлюються слідчо-оперативною групою в складі працівників поліції та фахівців ДСНС.

У зв’язку зі збільшенням кількості пожеж та загиблих на них в області, рятувальники Служби порятунку закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню, а найголовніше убезпечити своє життя та близьких.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

Пожежа в с. Городець, 01.03.2017

Пожежа в с. Городець, 01.03.2017

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець


Tags: пожежі, новини