101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у вищому професійному училищі № 29. (Відео)

Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у вищому професійному училищі № 29. (Відео)

22 лютого рятувальниками 11-ої державної пожежно-рятувальної частини було проведено тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у Вищому професійному училищі № 29 смт. Володимирець.

рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у вищому професійному училищі № 29Даний об’єкт для проведення подібного навчання було обрано не випадково, адже ВПУ-29 це об’єкт з масовим перебуванням людей, в якому навчається понад 600 учнів та працює майже 70 педагогів.

Згідно тактичного задуму пожежа виникла в приміщенні майстерні головного корпусу. Персоналом училища було організовано евакуацію учнів, а також зустріч пожежно-рятувального підрозділу та бригади екстреної медичної допомоги, які прибули за викликом до місця проведення навчань.

По прибуттю рятувальників, представник об’єкта доповів керівнику гасіння пожежі, що в приміщенні можливе перебування двох людей. Провівши розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, рятувальниками було здійснено оперативне розгортання із прокладенням магістральної лінії.

У складі ланки газодимозахисної служби вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору, провели розвідку та евакуацію потерпілих, яких винесли на свіже повітря та передали медикам екстреної медичної допомоги, які також прибули за викликом до місця умовної пожежі. Медпрацівники оглянувши потерпілих надали їм кваліфіковану медичну допомогу. Рятувальники ж в свою чергу приступили до локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі.

Після проведення даних навчань рятувальники провели для працівників училища та учнів заняття щодо дій в разі виникнення пожежі, а також практично продемонстрували правила користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема порошковим вогнегасником, а також розповіли про принцип його дії. Крім того кожен бажаючий мав змогу самостійно спробувати загасити загоряння з допомогою вогнегасника.

Дані навчання дають можливість вивчити не лише оперативно-тактичну характеристику будівлі училища, а й особливості зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.

Підбиваючи підсумки, начальник Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області капітан служби цивільного захисту Андрій Муравинець, зазначив, що подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь діяти в умовах надзвичайної ситуації, оскільки це об’єкт з масовим перебуванням людей. Адже коли стоїть завдання порятунку людей, а тим більше дітей в умовах реальної надзвичайної ситуації, дії рятувальників мають бути безпомилковими.

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області


 

Tags: новини, навчання